U kunt onderstaande personen benaderen:


REGIO NOORD-OOST

Groningen

• René van der Molen, Assen, 059-2408590, 06-38824999,Rene@imkerijvandermolen.nl

• Bijenstand "de Driehoek", Ter Apel. 0599-58147, j.kruit@hetnet.nl

Drenthe

• Ab Strijk, Dalen, 0524-552560, albert.strijk@telfort.nl

• Albert Koopman, Oosterhesselen, 06-52310333, albertkoopman@gmail.com

• René van der Molen, Assen, 059-2408590, 06-38824999,Rene@imkerijvandermolen.nl

Friesland

• René van der Molen, Assen, 059-2408590, 06-38824999,Rene@imkerijvandermolen.nl


REGIO OOST

Overijssel

• Gerard Schoemaker, Kalenberg, 0561-477245, moerasimker@kpnmail.nl

• Stef Leushuis, Deurningen, 074-2772489, leushuisstef@gmail.com

• Henk Scholten, Markelo, 0547-361740, scholten.h.j@caiway.nl

• Hilbrand Meijer, Deventer, 0570-658390, hilbrandmeijer@me.com

• Tieme Wanders, De Krim, 06-23372496, tieme_wanders@hotmail.com

Gelderland-Oost

• Willem Velberg, Zuthpen, 0575-515646, willemvelberg@hotmail.com

• Harrie Leeflang, Eerbeek, 0313-654506, 06-14831509, bijenleef@hetnet.nl

• Rob Le Mair, Bennekom,  06-44746126 RobWLeMair@gmail.com


REGIO MIDDEN

Utrecht en Flevoland

• Dennis van der Waals, Tull en 't Waal, 06-30919821, dennisvdwaals@ziggo.nl

                                                                                                           www.imkerijtwaal.nl

• Adrie van den Akker, Tull en ‘t Waal, 06-51384454, adrieakker@hotmail.com

• Theo Vulink, Lelystad, 0651-010887, theovulink@gmail.com


REGIO NOORD-WEST

Noord-Holland

• Dirk Swaager, Den Helder, 0223-618589, d.swaager@hotmail.nl

• Renée van Diessen, Den Helder, 0223-660395, rrdvandiessen@gmail.com

• Bart Barten, Den Haag, 06-43623226, b_barten@yahoo.com

• Dennis van der Waals, Tull en 't Waal, 06-30919821, dennisvdwaals@ziggo.nl

                                                                                                           www.imkerijtwaal.nl

REGIO WEST

Zuid-Holland

• Bart Barten, Thorbeckelaan 34, 2564 BP Den Haag, 06-43623226, b_barten@yahoo.com


REGIO ZUID-WEST

Zeeland/ ZH-eilanden / Noord-Brabant-west

• Johan de Vries, Vierpolders, 0181-414088, 06-46564144, vriezom.sulcoreb@planet.nl 

• Henk Schram, Klundert, 0168-405264, hschram@zonnet.nl

• J.P. de Jager, Oud-Vossemeer, 0166-672559, 06-46421743, , jpdejager@planet.nl

• Leo van der Heijden, Oud-Beijerland, 0186-614154, 06-15292450, ltm.vanderheijden@gmail.com 

• Rudolf Fontein-Hubregtse, Zierikzee, 0111-407377, 06-22964142, fonte057@planet.nl


REGIO ZUID

Noord-Brabant/Gelderland-West

• Ad van Houten, Rossum, 06-54935417, debijenwaard@live.nl

• Jos Römgens, Esbeek, tel: 06-37598163, jhma.romgens@gmail.com

• Ad Staals, Eindhoven, 040-2811287, a.staals@onsneteindhoven.nl

• Hayo Velthuis, Wellseind, 0418-552487, hhwv@xs4all.nl

• Ron van Rooij, Oss, 0412-622910, 06-23287290, r.van.rooij@hetnet.nl

• Math Göbbels, Liessel, 06-20034442, mgobbels7@gmail.com


REGIO ZUID-OOST

Limburg

• Jos Römgens, Esbeek, tel: 06-37598163, jhma.romgens@gmail.com

• Ad Staals, Eindhoven, 040-2811287, a.staals@onsneteindhoven.nl

• Ad van Houten, Rossum, 06-54935417, debijenwaard@live.nl

• Math Göbbels, Liessel, 06-20034442, mgobbels7@gmail.com


Voor richtlijn mentoren zie  richtlijn


Beschikt U over voldoende kennis en ervaring met het imkeren met Carnica’s en wilt u anderen daarbij helpen, meldt u dan aan bij de Vereniging van Carnica Imkers als MENTOR. We nemen u graag op in bovenstaande lijst zodat ook u uw kennis en ervaring met collega imkers kunt uitwisselen. 

Aanmelden kan bij de secretaris onder vermelding van uw naam, adres, telefoonnummer en, indien mogelijk, email-adres.

                                       

                                        aanmelden via email


                                                              

Mentoren VCI   


Wij hebben de volgende mensen bereid gevonden om u te ondersteunen bij het imkeren met-, of het ombouwen naar zachtaardige CARNICA's.